Antonio będzie miał urodziny!

IMG_9448

Nie pytajcie, nie wiem jakim cudem mój dzidziuś (tak dzidziuś, nie przyjmuję nic innego do wiadomości) za chwilę skończy 2 lata. Zawsze mam problem z prezentami dla gałgana małego. Z Kubą było łatwiej, a to rowerek, a to hulajnoga, a to kolejny rower. Ten drugi dziedziczy… pierwszy rower… hulajnogę… drugi rower… pierdyliadr większych i mniejszych samochodzików. Playdoh pozna zanim pomyślisz, że najwyższy czas zakopać w ogrodzie. Prezenty dla Antoniusza spędzają mi sen z powiek ot co!

Postanowiłam ugryźć temat nieco inaczej, zrobię dwie listy. Jedna według Antoniusza, ale tak szczerze nie oszukując samej siebie. Oraz druga moja, pełna piękna, drewna z absolutnymi subiektywnymi must have! 🙂

FullSizeRender 67

 1. Antek jak każdy rezolutny dwulatek kocha zabawę, kocha broić, kocha denerwować rodziców więc musiał też pokochać playdoh! Kocham każde pierwsze 5 min tej zabawy. Delikatnie grzecznie z fascynacją i pełnym zainteresowaniem otwiera, przegląda, układa… Kiedy ufam, że tym razem będzie inaczej i wychodzę na chwilę do kuchni, to się dzieje. Masakra, rozróba, totalna playdoh rzeźnia! Dłubie, rozrywa, rzuca, przykleja do ubrań, dywanu i psa. Playdoh, jedna z topowych pozycji statystycznego 2letniego.
 2. Autka, carsy jak zwał tak zwał. Żeby jeszcze ten dwuletni … dał się oszukać jakimś tańszym to nieeeee. Autka to autka 40 zł za kawałek metalu! Mógłby bawić się nimi całą dobę, ulubione zabiera wszędzie, baaa zasypia z nimi! Totalny auto-świr! Więc jeżeli ktoś chce się pozbyć kolekcji przyjmę w każdej ilości 😀 .
 3. Antek to mały złodziejaszek. Kiedy Kuba niczego nieświadomy bawi się w przedszkolu, ten dwuletni gagatek wpada do jego pokoju. Musi wszystko dotknąć, przełożyć, sprawdzić czy działa lub sprawić, że przestaje działać! Zawsze jednak zatrzymuje się przy garażu Janoda. Bierze te swoje autka i ustawia, przestawia, układa, przekłada. Bawi sie tak samodzielnie i 30 min. Dlatego śmiem twierdzić, że remiza sprawi mu wiele radości, a połączenie własnej remizy z Kubiszona garażem jeszcze więcej.
 4. Książki- lubił zawsze, teraz lubi jeszcze bardziej. Zbieramy kolekcję na naszą ścianę.
 5. Antoniusz… największy fan „Masza i Niedźwiedź” pod słońcem.
 6. Kinder czekolada. Miłość dziecka, porażka rodzica.

FullSizeRender 68

 1. Pościel Lucky Boy Sunday. Kto mnie zna ten wie, że kocham bieliznę pościelową. Uwielbiam, mogłabym zmieniać codziennie tylko po to, żeby cieszyć oczy. Ta to kolejna na mojej długiej liście.
 2. Lampka Goodnight Lights. Stworzy wyjątkowy klimat w każdym dziecięcym pokoju, znajdziecie w wielu połączeniach kolorystycznych tu.
 3. Moja alternatywa dla Playdoch. Plastelina Djeco, dużo przyjemniejsza w sprzątaniu :).
 4. Rowerek Italtrike. W porównaniu do innych podobnych ujmuje ceną 🙂
 5. Łóżko Rafa Kids niesamowicie piękne, nieprzyzwoicie drogie. Marzenie i obiekt westchnień, nie wiem czy sny w nim lepsze, ale mogłabym sprawdzić :).
 6. Cudownie miękkie i wygodne ubranka, tak jak te Mini Rodini do kupienia tu. Zawsze kupując rzeczy tej marki zachwycam się nad jakością. Kuba nosząc non stop w stanie idealnym oddaje młodszemu bratu gdy ten dorasta do rozmiaru.
 7. Dinozaur Janod, cudowna zabawka dla dzieci 1+, bawi się nim i Antek, i Kuba. Ja też czasami poukładam elementy. Miały być na urodziny oczywiście dałam wcześniej.
 8. Przepiękna narzuta na łóżko Camomile London.
 9. Telefon zabawka Fisher-Price. Kocham taki oldschool :).

Tak na dobrą sprawę Antek jest jeszcze w tym cudownym wieku, kiedy cieszy go prawie wszystko co otrzyma. Dlatego prezenty będą i te z jego listy, i te z mojej bardziej praktyczne.

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *