prezenty dla Niego i jego Mamusi

FullSizeRender 103

Zawsze mam z nim problem. Bo on nigdy nie wie co chce, a jak już sobie coś wymyśli to mnie na to nie stać 😉 Dlatego postanowiłam przysiąść do tematu i zastanowić się co ucieszyło by Pana-Ja nie wiem co chcę . I tak powstała ta lista. Może i Waszym mężczyznom coś przypadnie do gustu?

FullSizeRender 101

 

1./ 2./ 3./ 4./ 5./ 6./ 7./ 8./ 9./ 10./ 11./ 12./ 13./

FullSizeRender 100

1./ 2./ 3./ 4./ 5./ 6./ 7./ 8./ 9./ 10./ 11./

Duży mam też zawsze problem z mamusią, teściową, nigdy nie wiem co mogłoby sprawić im prawdziwą radość. A pytać nie lubię bo nie ma już wtedy niespodzianki, zaskoczenia, które tak bardzo lubimy. W tym miejscu wybrałam kilka rzeczy, które ucieszy wiele kobiet w różnym wieku. FullSizeRender 102

 

1./ 2./ 3./ 4./ 5./ 6./ 7./ 8./ 9./ 10./ 11./ 12./ 13./ 14./

Dla nas dorosłych święta to już nie prezenty, nie Mikołaj. To atmosfera, zapach, uśmiech na twarzach najbliższych i tych małych i tych dużych. W święta zawsze zapominam o wszystkich waśniach, sporach i latam tak z 5 cm nad ziemią. Każdy ofiarowany mi upominek cieszy ogromnie. I myślę, że tak ma większość z nas. Więc czy trafimy czy nie, druga połówka i tak będzie się cieszyć, mowię Wam 🙂 tego nie można powiedzieć o maluchach, co nie? 🙂

Please follow and like us:

3 thoughts on “prezenty dla Niego i jego Mamusi

  1. Hej! Co do prezentów-zauważyłam że używasz plecaka firmy Kanken. Chce kupić mojej prawie suedmiolatce takowy ale nie wiem czy mini czy wersję dla dorosłych. Potrzebujemy z myślą o pierwszej klasie 😊 czy moglabys mi pomoc? Pozdrawiam Was!!!

  2. Świetne zestawienie, wpis 10/10 sama kilka gadżetów podpatrzyłam. Nie długo mój mąż ma urodziny i tak się zastanawiam co mu kupić, wiem że ten Dior ślicznie pachnie, to jest mój lider, bo na ps4 mnie nie stać a też by się przydał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *