poczucie prywatności

Kto pamięta firany z dzieciństwa? Ja doskonale. W moim pokoju były w misie,  w kuchni takie falbaniaste, a w dużym pokoju do ziemi. Te wtedy lubiłam najbardziej, bo były idealne do zabawy w chowanego. Kiedy sama urządzałam  nasze wnętrza starałam się ich pozbyć za wszelką cenę. Nie znoszę firan, ale co począć kiedy sąsiadów naprzeciwko masz tak blisko, że niemal razem pijecie poranną kawę 🙂 Tak więc przez lata nam towarzyszyły, a w salonie niestety nadal wiszą.

Z błyskiem w oku przeglądałam prasę zachwycając się cudownymi drewnianymi żaluzjami. Zawsze miałam wrażenie, że takie żaluzje to po pierwsze niewyobrażalny koszt, a po drugie, jakoś tak głupio mi było angażować firmę żeby założyć na jedno czy dwa okna. Tak więc zwlekałam czekając na lepsze czasy, aż trafiłam na profil instagramowy dziewczyn z Nasze Domowe Pielesze. Realizacje mnie zachwyciły, więc postanowiłam zapytać jak to wygląda w praktyce.

Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się, że część pracy leży po mojej stronie. Pomiary i montaż… przecież to nie może być coś skomplikowanego. Skoro inni potrafią i mi się uda. Oczywiście był to też dla mnie sygnał pt. „czysta oszczędność”, a tak serio był to pierwszy argument do pertraktacji z Panem R. 🙂 Kiedy rozmowy przyniosły pozytywny efekt, reszta poszła już z górki. Wymieniłam 3 wiadomości z Moniką z Domowe Pielesze i moje zamówienie zostało przyjęte. Po około tygodniu zapukał Pan kurier, reszta należała do mojego osobistego bohatera domu. Po wszystkim stwierdzam, że sama z pomocą mamusi dałabym radę 🙂 Cztery dziurki mocujące szynę na której przymocowuje się żaluzje właściwą… Koniec. Ot cała filozofia.

Zresztą sami zobaczcie 🙂

IMG_5336

fullsizeoutput_1f37

fullsizeoutput_1f39

IMG_5332

IMG_5334

IMG_5335

IMG_5318

fullsizeoutput_1f36

IMG_5329

IMG_5320

IMG_5330

IMG_5328

fullsizeoutput_1f35

fullsizeoutput_1f27

IMG_5090IMG_5086

fullsizeoutput_1f1d

IMG_5311

IMG_5088

Koniecznie zajrzyjcie do Domowe Pielesze. Bo to nowa jakość dla tego typu usług. A serdeczność i wyrozumiałość z racji nieco innego, bo internetowego Klienta, nie jest dziewczynom obca. Warto wspomnieć, że ich firma zadba o nasze okna, proponując poza wszelkiego typu żaluzjami w niezliczonych kolorach, również zasłony, rolety itd. Zaglądnijcie też do Julki Rozumek jej piękne żaluzje to również sprawka  Naszych Domowych Pieleszy.

Please follow and like us:

2 thoughts on “poczucie prywatności

  1. Firanki są od zawsze nie dla mnie🙈 przy okazji zerknę na stronę bo sama szykuję się do zakupu długich drewnianych rolet i nie wiedziałam gdzię się za to najlepiej zabrać a miło jak ktoś rzetelnie doradzi! U mnie wybór padł na kolor czarny lub naturalny jasny brąz, super wypełniają przestrzeń, nadają wnętrzu ciepły klimat no i w końcu wieczorami nikt nas nie podgląda😄🙊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *